Listina z roku 1239
Stanětice
 Dnes je středa 29.11.2023, svátek má Zina
Stránky již shlédlo 1277673 lidí. Dnes 199 návštěvníků.

ČlánkyHasičská soutěž

Hluboká - Za druhé slunečné zářiové soboty se v Hluboké uskutečnila hasičská soutěž pro mladé hlasiče.

Byla připravena pouze jedna disciplína, a to požární útok, které se zúčastnilo dvanáct soutěžních družstev. Polovina družstev soutěžila v kategorii mladších žáků a zbývající polovina v kategorii starších. Speciální kategorie se na závěr zúčastnilo SDH Spáňov.
Dětem v průběhu celé disciplíny nechyběla kuráž, odhodlání ani podpora ze strany rodičů či velitelů. Zároveň si na této soutěži některé týmy odbyly svoji premiéru účastí na tomto typu klání.
Poté v odpoledních hodinách došlo k vyhodnocení snahy zúčastněných a zároveň předání cen. Této milé povinnosti se ujal kdyňský starosta Jan Löffelmann, starosta SDH Hluboká Petr Drahoňovský a vedoucí OORM Kristýna Knopfová.
Umístění bylo následující:
Mladší kategorie - 1. místo Chodov, 2. místo Spáňov, 3. místo Bezděkov, 4. místo Stanětice, 5. místo Hluboká, 6. místo Kdyně.
Starší kategorie - 1. místo Malechov, 2. místo Chodská Lhota, 3. místo Stanětice, 4. místo Kdyně, 5. místo Hluboká, 6. místo Spáňov.
Od všech přítomných patří poděkování pořádajícímu sboru za vynikající přípravu a hladký průběh celéhou soutěžního klání.

Domažlický deník - Hanka Hoffmannová

» Článek

vloženo: 10.9.2012  

 

Stanětické nej...

Kostel a socha sv. Kunhuty
Koupaliště
Dvůr
Škola
Víceúčelové zařízení
Listina z roku 1239
Prof. JUDr. Jiří Hoetzel
Jakub (Jack) Flor
Jiří Šlégl
Božena Němcová ve Staněticích
Hasičská kronika 1880 - 1961
Kronika obce 1925 - 1974

Odběr novinek | RSS | Mobilní verze | Přihlásit se | Mapa stránek

Stanětice ©